YAT KİRALAMA

 
Günlük – Haftalık – Aylık Tekne/Yat Kiralama Hakkında Her Şey:
Denizin büyüleyici atmosferine kendinizi bırakmak, sonsuz mavilikte kaybolmak için günlük – haftalık – aylık yat kiralama hakkında her şey ve daha fazlasını bu yazımızda sizlere sunuyoruz.
Denize açılmanın yeri ve zamanı olmaz derler derya tutkunları. Karadan ayak çekmek ve sonsuzlukta huzuru bulmak için çeşitli yat ve tekne kiralama seçenekleri yer almaktadır.
Üç tarafı denizle çevrili olan ülkemizde, onlarca farklı mavi tur seçeneği yer almaktadır. Tekne yat kiralamadan önce kiralama amacını belirlemek en doğru seçenek olacaktır.
Yat Kiralamada Dikkat Edilecek Hususlar:
Mükemmel tatil ve organizasyonlar ancak harika bir ön planlama ile mutlu sona ulaşır. Bu sebeple yat veya tekne kiralamak istendiğinde istekleri iyi belirlemek ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte kiralama yapmalısınız.
Öncelikle kiralama tipini belirlemek gerekir. Tatil veya tur amaçlı mı yoksa kurumsal bir etkinlik için mi kiralama yapılacak. Tatil veya tur içinse ne tür bir tatil planlanıyor? Spor, keşif, sağlık, gezi veya karışık. Kaç kişi için kiralama yapılacağı da önemlidir. Kurumsal kiralamada misafir sayısına göre yat belirlemek gerekir.
Yat kiralamada bir diğer önemli konu yat veya tekne tipini belirlemektir. Lüks yelkenli, gulet veya yat. Gezi turları için günlük yat kiralama tercih etmek daha doğru olacaktır. Kiralık yat ile hangi limanları ziyaret etmek istediğiniz ve hangi koy ve körfezlere uğramak istediğinizi kaptana önceden bildirmek ve en doğru rotayı belirlemek gereklidir.
Kiralık yatta olmasını istediğiniz ekipman ve konfora göre bir yat kiralamak bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Yatlarda kaptan, şef ve servis elemanları sizin harika zaman geçirmeniz için çabalar. İstenilen menüyü şeflerden isteyebilirsiniz.
Tekne kiralama da rezervasyon tarihini iyi ayarlamak gereklidir. Yazları artan talepler de göz önüne alınırsa, erken rezervasyon yaptırmak daha ekonomik olacaktır. Bütçenize uygun yat kiralamak sizi olabilecek sürpriz harcamalardan kurtarır. Bütçeyi önceden belirlemek belirli yat çeşitlerine odaklanmanıza yardımcı olacaktır.
Sizin için en uygun yatı seçmek ve haftalık yat kiralamak için bu saydığımız kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir.
 
 
× Araç Kiralamamak İçin Tıklayınız.